آموزش استفاده از چند شماره تلگرام در یک گوشی

نویسنده: فرحناز محمدی
در این مقاله بهترین نرم افزار هایی که در اندروید و یا iOS برای استفاده از چند شماره تلگرام نیاز است معرفی می شوند...

برای اینکه بتوانید در یک گوشی از چند اکانت تلگرام استفاده کنید لازم است علاوه بر تلگرام نرم افزار های دیگری نیز نصب نمایید. در اندروید نرم افزار های متنوع زیادی برای انتخاب دارید و تقریبا نرم افزار های مشابه نرم افزار های اصلی تلگرام تمام کارایی های نرم افزار اصلی را دارند.

Telegram App

استفاده از چند اکانت تلگرام در اندروید

بهترین نرم افزار برای شماره دوم در اندروید بدون شک Plus Messenger است. این نرم افزار تمام قابلیت های نرم افزار اصلی را که دارد هیچ؛ بسیاری از قابلیت های جذاب و به درد بخور دیگری نظیر فوروارد مخفی (ارسال پیام از دیگران بدون مشخص شدون فرستنده اصلی) و گروه بندی کانال ها و پیام های شخصی را هم دارد.

دانلود پلاس مسنجر در گوگل پلی استور دانلود پلاس مسنجر در کافه بازار

 

استفاده از چند اکانت تلگرام در آیفون و iOS

متاسفانه در iOS و آیفون انتخاب ها خیلی متنوع نیستند و با اینکه من حدود 6 نرم افزار برای این کار روی گوشی خودم نصب کردم اما هیچ کدام به گرد پای نرم افزار اصلی تلگرام هم نمی رسند. نرم افزار های غیر اصلی زیادی مانند Telepal، Aniways و Moneytalk امکانات خیلی کمی دارند و اصلاً با نرم افزار اصلی قابل مقایسه نیستند. اگر صرفاً برای دیدن پیام ها در کانال ها می خواهید از تلگرام دوم استفاده کنید می توانید از Telepal استفاده کنید ولی باید بدانید در این نرم افزار امکانات ابتدایی تلگرام مانند ویرایش پیام ها و حذف آن ها از گوشی گیرنده وجود ندارند. بهترین نرم افزار برای iOS به نظر من نرم افزار Loopy است. لوپی تنها بدی ای که دارد ظاهر نا مرتب، نا زیبا و تبلیغات زیاد آن است. این نرم افزار تقریباً قابلیت های تلگرام اصلی را دارد ولی نه به زیبایی آن است و نه کارایی آن را دارد. اگر ناچارید در آیفون خود از چند تلگرام استفاده کنید بهتر از لوپی انتخاب دیگری نخواهید داشت.

دانلود Loopy از اپ استور 

اگر نرم افزار بهتری سراغ دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا در آمورجه آن را بررسی کنیم.

 

 

در همین زمینه بخوانید

نظرات شما

اگر قبلاً در آموزچه ثبت نام کرده اید با استفاده از این لینک وارد سایت شوید؛ در غیر این صورت با تکمیل فرم زیر و ثبت نظر از این پس با آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی می توانید در سایت نظر دهید.

نظر خود را وارد کنید.

نظر خود را وارد کنید.

استفاده از خدمات سایت منوط به رعایت قوانین سایت است.