آموزش حذف کامل تلگرام

نویسنده: فرحناز محمدی
در این مطلب به صورت تصویری و کاملاً ساده می توانید حساب تلگرام خود را برای همیشه پاک کنید...

قبل از حذف اکانت تلگرام نکات زیر را به دقت مطالعه کنید.

  1. در صورت حذف اکانت تلگرام تمام پیغام های رد و بدل شده شما، تمام فایل ها و عکس هایی که در تلگرام ارسال یا دریافت کرده اید و تمام گروه ها و کانال هایی که عضو شده بودید حذف خواهد شد و حتی پس از نصب دوباره تلگرام بر نخواهند گشت.
  2.  تمام گروه ها و کانال هایی که شما ادمین آنها بوده اید بدون ادمین باقی خواهند ماند ولی شما دیگر به آنها دسترسی نخواهید داشت. بعنی پس از نصب مجدد تلگرام هم نمی توانید آن ها را مدیریت کنید.
  3. تمام شماره هایی که فقط در تلگرام داشته اید پاک خواهند شد. (شماره هایی که در مخاطبین - Contacts - داشته اید تغییر نمی کنند)

پس از دانستن مطالب فوق آموزش را شروع می کنیم:

1. برای شروع می بایست با مرورگر خود به آدرس حذف اکانت در سایت تلگرام بروید و یا اینجا کلیک کنید.

Telegram-Deactivate

2. در قسمت Your Phone Number شماره تلگرام خود را به صورت بین المللی یعنی مثلاً 9121234567+ وارد کنید. سپس روی Next کلیک کنید.

3. یک کد حاوی حروف و اعداد به تلگرام شما ارسال می گردد. دقت کنید این کد برای شما SMS نخواهد شد و فقط در تلگرام قابل ارسال است. کد را با دقت در کادری که ظاهر شده است وارد کنید و روی دکمه Sign In کلیک کنید.

Telegram-Deactivate-Confirmation-Code

Telegram-Deactivate

4. پس از این مرحله در صورتی که کد را به درستی وارد کرده باشید به فرم نهایی حذف اکانت تلگرام می رسید. در این فرم با کلیک روی دکمه Done کار تمام است و اکانت تلگرام شما برای همیشه پاک خواهد شد.

Telegram-Delete-Account

در قسمت Why are you leaving می توانید برای تلگرام بنویسید که چرا می خواهید تلگرام را پاک کنید ولی نوشتن آن الزامی نیست!

در صورتی که سوالی در این زمینه دارید، در قسمت نظرات، از من بپرسید.

در همین زمینه بخوانید

نظرات شما

اگر قبلاً در آموزچه ثبت نام کرده اید با استفاده از این لینک وارد سایت شوید؛ در غیر این صورت با تکمیل فرم زیر و ثبت نظر از این پس با آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی می توانید در سایت نظر دهید.

نظر خود را وارد کنید.

نظر خود را وارد کنید.

استفاده از خدمات سایت منوط به رعایت قوانین سایت است.