آموزش ارسال پیام کوتاه بدون متن در اندروید و آیفون

نویسنده: لیلی حسنی
در گوشی های هوشمند امروزی به طور پیش فرض امکان ارسال تا وقتی پیامی را وارد نکرده اید وجود ندارد. با یک ترفند ساده اما این کار امکان پذیر است...

اگر دقت کرده باشید در گوشی های هوشمند امروزی مانند گوشی های قدیمی که کیبورد داشتند و لمسی نبودند امکان ارسال پیام کوتاه خالی وجود ندارد. در گوشی های تلفن همراه اندرویدی و گوشی های آیفون وقتی می خواهید برای فردی پیام ارسال کنید تا وقتی متن وارد نکرده اید گزینه ارسال فعال نمی شود.

از طرفی اپراتور ها مانند ایرانسل و همراه اول برای فعال سازی خیلی از سرویس های خود از قبیل انتقال اعتبار می خواهند که SMS بدون متن به یک شماره معمولاً سه یا چهار رقمی ارسال کنید.

برای ارسال پیام کوتاه بدون متن کافی است در قسمت متن پیام یک بار فاصله (کلید 1 در عکس زیر) را بزنید تا گزینه ارسال برای شما فعال شود. با اینکه یک فاصله در متن پیام اضافه می شود ولی پیام ارسالی شما برای گیرنده به عنوان پیام کوتاه بدون متن در نظر گرفته می شود و از نظر فنی اختلافی وجود نخواهد داشت. در حقیقت شما یک پیام کوتاه با متنی شامل یک فاصله خواهید فرستاد.

Keyboard-Space

 

نظرات شما

اگر قبلاً در آموزچه ثبت نام کرده اید با استفاده از این لینک وارد سایت شوید؛ در غیر این صورت با تکمیل فرم زیر و ثبت نظر از این پس با آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی می توانید در سایت نظر دهید.

نظر خود را وارد کنید.

نظر خود را وارد کنید.

استفاده از خدمات سایت منوط به رعایت قوانین سایت است.