آموزش استفاده از چند اکانت اینستاگرام روی یک گوشی

نویسنده: نگار قویدل
به راحتی و با استفاده از تنها نرم افزار اصلی اینستاگرام می توانید از چندین اکانت اینستاگرام استفاده کنید. کافی است چند گام ساده را طی کنید...

آیا می دانستید که از نسخه 7.15 به بعد در اینستاگرام می توانید با استفاده از نسخه اصلی نرم افزار و بدون هیچ نرم افزار اضافی دیگری از چند اکانت اینستاگرام به طور هم زمان استفاده کنید؟ این در حالی است که همزمان در همه اکانت ها فعال هستید و در صورتی که اعلانی در یکی از اکانت ها پیش بیاید نوتیفیکیشن آن برای شما خواهد آمد.

حتی برای سوئیچ بین اکانت ها لازم نیست از اکانت دیگر خارج شوید و با استفاده از یک دکمه کرکره ای به سادگی می توانید بین اکانت ها سوئیچ کنید.

برای شروع در تب پایینی نرم افزار روی آیکون کاربری کلیک کنید. (شماره 1 در تصویر زیر)

سپس از بالا و سمت راست روی سه نقطه کلیک کنید. و در منوی ظاهر شده به پایین منو آمده و گزینه Add Account را انتخاب کنید.

در این مرحله وارد صفحه ورود به حساب کاربری می شوید. دقیقاً همان صفحه ای که وقتی اینستاگرام را برای اولین بار نصب کرده اید ظاهر می شود. به راحتی با وازد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود وارد اکانت دوم خود شوید. جالب است بدانید که در این صفحه با کلیک روی گزینه Don't Have An Account? Sign Up می توانید یک حساب کاربری جدید بسازید.

پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به صفحه اصلی برنامه ولی این بار با استفاده از اکانت دوم وارد می شوید. دقت کنید که تمام فعالیت های شما با نام امانت دوم خواهد بود و برای استفاده از اکانت اول خود باید به آن سوئیچ کنید.

سوئیچ اکانت اینستاگرام

در هر لحظه با کلیک روی عکس اکانت خود در پایین نرم افزار و از بالا سمت چپ (منوی کرکره ای) می توانید بین اکانت های اضافه شده سوئیچ کنید.

به همین روش می توانید اکانت های سوم و چهارم و پنجم را هم اضافه کنید.

امیدوارم از این مطلب استفاده کنید. اگر سوالی داشتید در قسمت نظرات از من بپرسید.

در همین زمینه بخوانید

نظرات شما

اگر قبلاً در آموزچه ثبت نام کرده اید با استفاده از این لینک وارد سایت شوید؛ در غیر این صورت با تکمیل فرم زیر و ثبت نظر از این پس با آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی می توانید در سایت نظر دهید.

نظر خود را وارد کنید.

نظر خود را وارد کنید.

استفاده از خدمات سایت منوط به رعایت قوانین سایت است.