چطور به صورت ناشناس برای یک نفر در تلگرام پیام بفرستیم؟

نویسنده: لیلی حسنی
گاهی اوقات می خواهیم که فرد گیرنده پیام شماره تلفن ما را نداشته باشد. این کار در تلگرام به راحتی امکان پذیر است...

برای اینکه گیرنده پیام در تلگرام شماره شما را متوجه نشود چند نکته لازم است.

دقت کنید که در صورتی که گیرنده پیام شماره تلفن شما را که قرار است با آن تماس بگیرید داشته باشد؛ نمی توانید از این روش که در اینجا مطرح می شود استفاده نمایید.

برای شروع می بایست از یک شماره ای که مخاطب شما آن را ندارد اقدام کنید. یعنی شماره ای که قرار است با آن به فرد مورد نظر پیام دهید باید در گوشی طرف مقابل ذخیره نشده باشد.

فرد مورد نظر را در تلگرام پیدا کنید (در لیست مخاطبین شما در قسمت Contacts) در صورتی که شماره آن را ذخیره نکرده اید بهتر است آن را در یک گوشی دیگر ذخیره کنید و پروفایل تلگرام آن را باز کنید مطابق تصویر زیر

نام کاربری تلگرام

در صفحه پروفایل شخص مورد نظر روی قسمت نام کاربری یا همان Username کلیک کرده و گزینه کپی را انتخاب کنید. این نام کاربری را با تلگرام برای خود بفرستید. در صورتی که این کار را در گوشی خود انجام می دهید می بایست روی سه خط بالای تلگرام کلیک کرده و روی آیکون ابر کلیک کنید و این نام کاربری را به همراه @ برای خود ارسال نمایید.

حال در گوشی خود پروفایل را باز کنید که مشابه شکل زیر می شود.

نام کاربری تلگرام

در صورتی که در قسمت Mobile شماره تلفن فرد مورد نظر هنوز وجود دارد می بایست روی سه نقطه در بالا و سمت راست کلیک کرده و گزینه Delete را انتخاب کنید. نگران نباشید شماره از گوشی شما پاک نمی شود ولی از لیست مخاطبین تلگرام شما پاک خواهد شد. بعد از این کار روی دکمه پیام (شماره 2 در عکس فوق) کلیک کنید و با خیال راحت برای طرف مقابل پیام بفرستید. در این حالت مخاطب متوجه شماره تلفن همراه شما نخواهد شد.

موفق باشید

در همین زمینه بخوانید

نظرات شما

اگر قبلاً در آموزچه ثبت نام کرده اید با استفاده از این لینک وارد سایت شوید؛ در غیر این صورت با تکمیل فرم زیر و ثبت نظر از این پس با آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی می توانید در سایت نظر دهید.

نظر خود را وارد کنید.

نظر خود را وارد کنید.

استفاده از خدمات سایت منوط به رعایت قوانین سایت است.

 • ال ها
  ال ها:

  اگرنام کاربری نداشت چکارکنیم

 • حسین نادری
  حسین نادری:

  اگر کسی یوزر نیم نداشت چی

 • نرگس Mm
  نرگس Mm:

  اگر کسی یوزرنیم نداشت چکار کنیم

 • yas hagh
  yas hagh:

  اگه یکی Username نداشته باشه باید چیکار کنیم؟

 • میلاد پورعزیزی
  میلاد پورعزیزی:

  سلام خسته نباشی ی کمکی ازتون می‌خوام در مورد این ک پیام ما شناخته از تلگرامی می‌فرستند می‌خوام بدونم کیه راهی داره خواهشن کمکم کن