آیا در تلگرام بلاک شده اید؟

نویسنده: فرحناز محمدی
با بررسی علائم زیر در تلگرام خود متوجه خواهید شد که آیا در تلگرام block شده اید یا اتفاق دیگری رخ داده است...

نرم افزار تلگرام علاوه بر امکانات فوق العاده ای که دارد بعضی ایرادهای اساسی را از اول داشته است که گویا قرار نیست آنها را اصلاح کند. 

یکی از این ایرادها این است که به شما نمیگوید که آیا توسط فرد خاص بلاک شده اید یا خیر. ولی به هر حال برای اینکه متوجه بشوید آیا بلاک شده اید یا خیر راه حل هایی وجود دارد که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

اولین نکته حائز اهمیت برای اینکه بفهمید یک فرد خاص شما را بلاک کرده است یا خیر این است که به پروفایل او مراجعه کنید. در صورتی که پیامی بین شما رد و بدل شده است وارد آن شوید سپس در بالا روی اسم فرد مورد نظر کلیک کنید.

همانطور که در تصویر بالا می بینید در صورتی که یک فرد شما را بلاک کرده باشد دو علامت وجود خواهد داشت. نشانه اول این است که دیگر نمی توانید عکس های پروفایل او را ببینید و هیچ تصویری برای او نمایش داده نخواهد شد. نشانه دوم این است که آخرین زمان استفاده او از تلگرام به صورت Last seen long time ago نمایش داده می شود. در صورتی که هر دو علامت بالا در پروفایل فرد مورد نظر ملاحظه می شود متاسفانه او شما را بلاک کرده است.

یک نکته بسیار مهم در این زمینه وجود دارد. در صورتی که یک فرد اکانت تلگرام خود را حذف کرده باشد. نشانه ها شبیه هستند ولی یکسان نیستند.

همانطور که در تصویر بالا میبینید. فردی که اکانت تلگرام خود را حذف کرده باشد علاوه بر دو نشانه فوق که در حالت بلاک وجود داشت علامت سومی هم هست و آن این است که نام فرد مورد نظر به صورت Deleted Account نمایش داده می شود. در صورتی که به این شکل است. ایشان تلگرام خود را پاک کرده است و شما را بلاک نکرده است. در این صورت در لیست شماره های شما (Contacts) می توانید مجدد او را پیدا کنید - و در صورتی که مجدد تلگرام نصب کرده باشد - و به او پیام دهید.

اگر سوالی دارید در قسمت نطرات بپرسید.

در همین زمینه بخوانید

نظرات شما

اگر قبلاً در آموزچه ثبت نام کرده اید با استفاده از این لینک وارد سایت شوید؛ در غیر این صورت با تکمیل فرم زیر و ثبت نظر از این پس با آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی می توانید در سایت نظر دهید.

نظر خود را وارد کنید.

نظر خود را وارد کنید.

استفاده از خدمات سایت منوط به رعایت قوانین سایت است.

 • محدثه سالاری پناه
  محدثه سالاری پناه:

  سلام در تلگرام اگر کسی شما را ریپورت کرده باشد و شما به صورت اتوماتیک از ریپورت خارج شده باشید و او بخواهد دوباره شما را ریپورت کند باید چکار کند ؟؟؟؟

  • فرحناز محمدی
   فرحناز محمدی:

   در پاسخ به محدثه سالاری پناه: فرقی نداره به همون روش اول امکان ریپورت هست