آموزش ذخیره کردن استوری اینستاگرام

نویسنده: نگار قویدل
استوری های اینستاگرام را به راحتی می توانید دانلود کنید بدون اینکه نیاز باشد از آنها اسکرین شات بگیرید یا حتی اگر کسی ویدئو هم به عنوان استوری بگذارد می توانید آن را در گوشی خود ذخیره کنید...

امروز یک ترفند بسیار کاربردی به شما آموزش خواهم داد. حتماً برای شما هم پیش آمده است که یکی از دوستان شما یک استوری در اینستاگرام گذاشته است و دوست دارید آن را ذخیره کنید و در جاهای دیگر یا خود اینستاگرام از آن استفاده کنید. خوشبختانه چه این Story یک عکس باشد، چه فیلم و ویدئو به راحتی می توانید آن را ذخیره کنید، برای دوستانتان بفرستید و یا هر کار دیگر.

برای شروع باید یک نرم افزار در گوشی خود نصب کنید. اگر اندروید دارید که کار شما ساده تر است. برنامه Story Saver for Instagram را از یکی از لینک های زیر (گوگل پلی یا کافه بازار) دانلود و نصب کنید.

دانلود برنامه Story Saver for Instagram از گوگل پلی دانلود برنامه Story Saver for Instagram از کافه بازار

اگر آیفون دارید برای دانلود استوری ها در اینستاگرام از برنامه IG Live Report استفاده کنید

دانلود برنامه IG Live Report از اپ استور

بعد از نصب برنامه فوق روی گوشی یا تبلت خود آن را باز کنید. در ابتدا از شما می خواهد که با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد اینستاگرام شوید. این کار را انجام دهید. بعد از ورود لیست تمام استوری ها نمایش داده می شوند.

Instagram-Story-Saver

روی فرد مورد نظر که می خواهید استوری او را دانلود کنید کلیک کنید. تمام استوری های مربوط به او که در حال حاضر فعال هستند نمایش داده می شود.

Instagram-Stories

استوری مورد نظر را انتخاب کنید. منویی ظاهر خواهد شد.

Instagram-Story-Save

با انتخاب گزینه Repost می تونید آن را در اینستاگرام از طرف خودتان بفرستید. با استفاده از گزینه Save  آن را در گالری خود و در گوشی ذخیره (دانلود) کنید و نهایتاً با استفاده از گزینه Share آن را برای دوستانتان مثلا با تلگرام به اشتراک بگذارید.

 

در همین زمینه بخوانید

نظرات شما

اگر قبلاً در آموزچه ثبت نام کرده اید با استفاده از این لینک وارد سایت شوید؛ در غیر این صورت با تکمیل فرم زیر و ثبت نظر از این پس با آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی می توانید در سایت نظر دهید.

نظر خود را وارد کنید.

نظر خود را وارد کنید.

استفاده از خدمات سایت منوط به رعایت قوانین سایت است.

  • اله‌مراد نامداری
    اله‌مراد نامداری:

    با خدا باش‌ پادشاهی‌ کن