آموزش انتقال شارژ همراه اول و ایرانسل و رایتل

نویسنده: لیلی حسنی
ارسال شارژ همراه اول و ایرانسل بسیار ساده است. کافی است با یکی از روش های زیر این کار را انجام دهید....

برای اینکه برای دوستان یا خانواده خود شارژ ارسال کنید بر اساس اینکه از چه اپراتوری استفاده می کنید روش کمی متفاوت است. در این مطلب کد ارسال شارژ ایرانسل، کد انتقال شارژ همراه اول و کد انتقال شارژ رایتل آموزش داده شده است.

transfer-credit

کد انتقال شارژ همراه اول

مشترکین تلفن همراه اعتباری همراه اول می توانند با استفاده از سرویس انتقال اعتبار مبلغ اعتبار مورد نظر خود را به شماره دیگری انتقال دهند. برای این منظور از دو روش کد های میان بر (USSD) و تلفن گویای 444 (IVR) می توان استفاده نمود. مشترکین همراه اول می توانند در هر بار انتقال وجه بین 1000 تا 10.000 تومان شارژ انتقال دهند. ضمن اینکه در هر روز تنها پنج بار و در مجموع می توان 10.000 تومان و در هر ماه تنها سی بار و در مجموع 50.000 تومان انتقال شارژ ممکن است.

قبل از هر چیز برای انتقال وجه باید رمز انتقال شارژ داشته باشید. اگر رمز انتقال شارژ را نمیدانید کافی است یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8910 ارسال کنید. اگر نمی دانید چطور می توان پیام کوتاه بدون متن در گوشی های اندروید و آیفون ارسال کنید. مطلب آموزش ارسال پیام کوتاه بدون متن در اندروید و آیفون را مطالعه کنید.

برای انتقال وجه با تلفن گویا از طریق خط خود با 444 تماس بگیرید. تلفن گویا مراحل را از اول با پرسیدن رمز، مقدار وجه مورد نظر برای انتقال و شماره تلفن خط مورد نظر برای انتقال به صورت گویا انجام می دهد.

کد انتقال شارژ همراه اول به صورت زیر است:

#(********9891)شماره مشترک دریافت کننده *میزان اعتبار* رمز انتقال *132*

به عنوان مثال

989191234567#*1000*12345678*132*

هزینه انتقال اعتبار برای مشترکین همراه اول 40 تومان به ازای هر بار انتقال وجه است.

کد انتقال شارژ ایرانسل

مشترکین تلفن همراه ایرانسل هم به روش مشابه با استفاده از کد USSD و همچنین برنامه کاربردی ایرانسل من می توانند برای مشترکین دیگر هم شارژ ارسال کنند. کافی است تا کد زیر را شماره گیری کنند.

#رمز 5 تا 8 رقمی*مبلغ به ریال*شماره دریافت کننده اعتبار*142*

به عنوان مثال

12345#*1000*9351234567*142*

هزینه استفاده از این سرویس برای هر بار انتقال اعتبار مبلغ 50 تومان است. در هر بار می توانید بین 1000 تا 10.000 تومان انتقال شارژ انجام دهید.

کد انتقال شارژ رایتل

مشترکین تلفن همراه رایتل هم به روش مشابه بالا می توانند برای دوستان و آشنایان خود اعتبار انتقال دهند. کافی است تا کد زیر را شماره گیری کنند.

132#*

پس از شماره گیری کد فوق در صورتی که رمز انتقال را داشته باشید، آن را از شما می خواهد و در غیر این صورت این سرویس برای شما فعال می شود و رمز شما تعیین خواهد شد، سپس شماره تلفن همراه مقصد و مبلغ انتقال پرسیده می شود.

هزینه استفاده از این سرویس برای هر بار انتقال اعتبار مبلغ 50 تومان است. در هر بار می توانید بین 1000 تا 10.000 تومان شارژ انتقال دهید. و در یک روز تا 100.000 تومان می توانید انتقال شارژ داشته باشید.

 

نظرات شما

اگر قبلاً در آموزچه ثبت نام کرده اید با استفاده از این لینک وارد سایت شوید؛ در غیر این صورت با تکمیل فرم زیر و ثبت نظر از این پس با آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی می توانید در سایت نظر دهید.

نظر خود را وارد کنید.

نظر خود را وارد کنید.

استفاده از خدمات سایت منوط به رعایت قوانین سایت است.

 • امیرطاها فرهادی
  امیرطاها فرهادی:

  ایا از همراه اول به رایتل میشه شارژ انتقال داد؟؟؟؟

 • یوسف بیگلری
  یوسف بیگلری:

  برای انقال شارژ اژ ز همراه اول به سایر خطها

 • محمد یازرلو
  محمد یازرلو:

  انتقال شارژ به ایرانسل

 • مریم جعفری
  مریم جعفری:

  ازهمراه اول به ایرانسل میشه شارژانتقال داد؟؟

 • حجت الله اسکندری
  حجت الله اسکندری:

  عالی

 • امیر ..
  امیر ..:

  از رایتل به همراه اول میشه ؟

  • مریم احمدی
   مریم احمدی:

   در پاسخ به امیر ..: نه متاسفانه

 • محمد شکوری
  محمد شکوری:

  مرسی